Центральная детская библиотека

«Җиңү көне – бөек бәйрәм!» шәһәркүләм иҗади бәйгесе нәтиҗәләре (6+)

Яр Чаллы «Үзәкләштерелгән китапханәләр системасы» МБУнең Үзәк балалар китапханәсендә «Җиңү көне – бөек бәйрәм!» шәһәркүләм иҗади бәйгесенә нәтиҗәләр ясалды. Бәйгедә 5-10 яшьлек балалар катнашты.

Бәйге нәтиҗәләре

«Рәсем ясау техникасында открытка» номинациясе

5-6 яшь төркемендә:
1 нче урын – Сәмигуллина Розалина
2 нче урын – Сөләйманова Ясмина
3 нче урын – Хәсәнова Азалия

7-8 яшь төркемендә:
1 нче урын – Ризванова Әмирә
2 нче урын – Фәйрушина Алина
3 нче урын – Хәмидуллин Динар

9-10 яшь төркемендә:
1 нче урын – Шишкина Яна
2 нче урын – Бабушкина Карина

«Аппликация техникасында открытка» номинациясе

5-6 яшь төркемендә:
1 нче урын – Лапшова Алинә
2 нче урын – Даньшова Вероника
3 нче урын – Евсеева Таисия

7-8 яшь төркемендә:
1 нче урын – Вәлиәхмәтов Николай
2 нче урын – Ибраһимова Камилә

9-10 яшь төркемендә:
1 нче урын – Зиһаншина Руфинә
2 нче урын – Гайфетдинова Амалия
3 нче урын – Атауллов Рамазан

«Рәсем» номинациясе

5-6 яшь төркемендә:
1 нче урын – Володин Алексей
2 нче урын – Сергеева Милослава
3 нче урын – Дәүләтбаева Ясминә

7-8 яшь төркемендә:
1 нче урын – Сабиров Вилдан
2 нче урын – Ахунов Данияр

9-10 яшь төркемендә:
1 нче урын – Ильин Кирилл
2 нче урын – Сычугова Александра
3 нче урын – Калинин Егор

«Кул эше» номинациясе

5-6 яшь төркемендә:
ГРАН-ПРИ: Хәкимов Алмаз
1 нче урын – Галкин Ранэль
2 нче урын – Әхмәтшин Раил
3 нче урын – Калинина Инесса

7-8 яшь төркемендә:
1 нче урын – Хөснетдинова Самира
2 нче урын – Нәбиуллин Сәид
3 нче урын – Зәйнетдинова Амелия

9-10 яшь төркемендә:
ГРАН-ПРИ: Шакирова Самира
1 нче урын – Козлова Варвара
2 нче урын – Хафизов Әмир
3 нче урын – Вафин Ринат


«Плакат» номинациясе

5-6 яшь төркемендә:
1 нче урын – Баранова Диана
2 нче урын – Нәҗипова Эмилия
3 нче урын – Васильев Макар

7-8 яшь төркемендә:
1 нче урын – Тимерова Аделина
2 нче урын – Тарасова Анна
3 нче урын – Сергеева Ева

9-10 яшь төркемендә:
1 нче урын – Хәбиров Камил
2 нче урын – Трунова Софья
3 нче урын – Трофимов Владислав

 «Видеокотлау» номинациясе

1 нче урын – Мостафина Самира
2 нче урын – Кузнецов Роман
3 нче урын – Матросов Георгий

«Презентация» номинациясе

1 нче урын – Сәлимова Әминә
2 нче урын – Лойчик Герман
3 нче урын – Башкатова Мария

[/su_spoiler]

Бәйгенең барлык җиңүчеләре һәм катнашучылары электрон рәвештә Дипломнар белән бүләкләнә. Дипломнар март башында электрон адресларыгызга җибәреләчәк.

Белешмәләр өчен телефон: 38-30-26

Барлык катнашучыларга рәхмәт белдерәбез һәм киләчәктә дә иҗади уңышлар телибез!

Бәйгенең нигезләмәсе